Jak mam interpretować wynik usg piersi?
usg piersi interpretacja wyników mam 26 lat. piersi o utkaniu gruczołowym. w KZG piersi lewej owalna, wyczuwalna palpacyjnie zmiana 13x32mm. Zmiana Lita, jednorodna bez widocznego unaczynienia,słabo ograniczony zarys boczny zmiany. przewody mlekowe nieposzerzone. wezły chłonne dołów bachowych, nad-i podobojczykowe prawidłowe. co mozna podejrzewać ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
czy zmiana była określona w systemie birads? wskazana wizyta u ginekologa.