Jak interpretować wynik UG piersi?
Usg piersi proszę o interpretację. Piersi o utkaniu gruczołowym. W KZG piersi lewej owalna, wyczuwalne palpacyjnie zmiana 13x32 mm. Zmiana lita, jednorodne, bez widocznego unaczynienia. Słabo ograniczony zarys boczny. Przewody mlekowe nieposzerzone. Węzły chłonne dołków pachowych nad i podobojczykowe prawidłowe

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Czy zmiana była określona w klasyfikacji birads? Wskazana wizyta u onkologa i dalsze decyzje diagnostyczne