Co oznacza wynik USG połówkowego?
Dzień Dobry Jestem w 21 tyg ciąży. Miałam usg połówkowe , wszystkie wymiary są prawidłowe, niepokoi mnie tylko FL-długość kości udowe wynosi 7.4 cm. W 18 T.C Fl wynosiło 4 cm. Lekarz nic mi na ten temat nie powiedział ale jakoś się martwię . Czy mam zrobić jeszcze jedno badanie ? Czy taka długość jest normalna ? Bardzo proszę o odp Pozdrawiam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Nie ma ogólnych norm na te wymiary. Jeżeli Pani ginekolog nie miał zastrzeżeń do wyników, to nie powinna się Pani niepokoić. Pozdrawiam!