Co oznacza wynik USG tarczycy 26-latki?

Proszę o porade. Przyjmuje Eutyrox 125 ostatnio miałam robione USG. Nie bardzo rozumiem opisu lekarki prawy płat 60/22/21 lewy płat 42/22/22 cieśń 7mm. W prawym płacie obszar o obniżonej echogenicznosci 11/6/8 o nierównych brzegach. Co to może znaczyć?

Jest to jakaś zmiana guzowata w prawym płacie tarczycy wymagająca ewentualnie dalszej diagnostyki - np. biopsji cienkoigłowej. W tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z endokrynologiem po wykonaniu badań laboratoryjnych poziomu TSH i fT4 we krwi.