Co oznacza wynik USG tarczycy 31-latki?

Witam.Proszę o opinie usg tarczycy. ECHOGENNOSC NIEJEDNORODNA, OBNIŻONA, DWA OGNISKA HYPOECHOGENNE 4MM I 3MM PŁAT PRAWY 17X12X48MM PŁAT LEWY 16X20X56 DZIŚ WYKONANY.DODAM ZE USG WCZEŚNIEJSZE TZN PÓŁ ROKU WCZEŚNIEJ BYŁO NORMOECHOGENICZNA JEDNORODNA,I BYŁ JEDNO OGNISKO HYPERECHOGENICZNE. TSH: 1,27 UI/ml Anty TG: <0,9 IU/ml (normy0-4) Anty TPO: 0,40IU/ml (NORMY 0-9) FT4 :12,55IU/ml (NORMY7,86-14,41) FT3: 5,81 (NORMY3,8-6,6)

Bez podania jednostek miar w jakich zostały wykonane badania i norm wyników (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Pani nie zinterpretuje podanych wyników badań laboratoryjnych. Proszę zawsze je podawać obok wyników.
Wynik badania USG tarczycy oraz badań laboratoryjnych oczywiście najlepiej, żeby zinterpretował bezpośrednio endokrynolog.