Co oznacza wynik USG tarczycy 35-latki?

Dzień dobry proszę o interpretację wyniku usg tarczycy; cieśń o średnicy. 3mm, lewy płat o wym. 47×17×14 mm, prawy 50×19×15 mm. Granice płatów prawidłowe. Oba płaty jednorodne normoechogeniczne. W prawym płacie guzek hipoechogeniczny o wielkości 4×2 mm.węzły chłonne w badanym zakresię nie powiększone.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Jakie wyniki badań hormonalny ? Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza endokrynologa