Co oznacza wynik badania tarczycy 22-latki?
Prosze o interpretacje wynikow usg tarczycy: Cieśń o średnicy : 4 mm Lewy płat o wymiarach : 47x13x11 mm Prawy płat o wymiarach : 48x14x12mm W wykonanym badaniu uwidoczniono gruczoł tarczowy dwuplatowy, o położeniu typowym. Granice płatów prawidłowe Oba płaty jednorodne, normoechogoniczne Węzły chłonne w badanym zakresie niepowiekszone.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
74 poziom zaufania
Badanie prawidłowe. Brak odchyleń od normy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.