Co oznacza zachyłek nadrzepkowy powiększony wypełniony płynem?

Witam serdecznie Zwracam się z otoczeniem takim pytaniem. Co oznacza zwrot z rezonansu : zachyłek nadrzepkowy powiekdszony wypełniony płynem oraz druga rzecz przedział przyśrodkowy pogrubione wiązadła poboczne stan po przebytym uszkodzeniu II stopnia. Bardzo proszę o wyjasnienie

Krwiak w stawie (uszkodzone struktury stawu też krwawią, tylko do środka) gromadzi się w zachyłku, więc widać go w badaniu. Pogrubienie świadczy o lekkim uszkodzeniu więzadła, które zwykle goi sie samoistnie.