Co oznacza zaczerwienienie skóry u małego dziecka?

Mój15 m-czny synek ma mocne zaczerwienienie na pupie, plamy, krostki czerwone.skóra jest sucha, szorstka. Z tym problemem meczymy się od dawna.odwiedziliśmy już 5lekarzy w tym dermatologa i arelgologa. Otrzymałam różne kremy, ale one nie pomagają!Pimofucort,emulsjaBelcura,krem ,BetaSkin,zinadermin, clotrimazolum, sudokrem,tormentiol.Większość lekarzy uważa że to wina pampersow.Dziecko nie chce korzystać z nocnika.Obecnie pije tylkoBebilonPepti2i nie ma pasożytów.LekarzAlerg.zlecił te badanie.CoR

Lek. Tomasz Budlewski

A może tetrowe pieluszki i szare mydło ? Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć