Co oznacza zdrętwienie stóp po zranieniu?

Witam, 7 dni temu skaleczylam się i mam na stopie dwie rany na jednej 11 szwów na drugiej 3. Rana która jest na srodstopie boli(3 szwy), wiem od lekarzy ze była dużo głębsza, czuje jakby puls w niej, palce i poduszki są cały czas zdretwiale a niekiedy mam uczucie klucia jakby igła w tych miejscach. Chodzę trochę na tej stopie i robi mi się naokoło tej rany bardzo duży krwiak. Szwy ściągane za 7 dni. Czy jest to w porządku?

Witam , proszę udać sie do operatora lub do innego chirurga! Ja , nie widząc stanu - nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego! z.żurawski