Co oznacza, że nie wykazano ekspresji receptorów estrogenów w jądrach komórek nowotworowych?

Dzień dobry moja mama odebrala dziś wynik proszę o pomoc w interpretacji: Obraz histologiczny w oparciu o wyniki badan immunohistochemicznych odpowiada naciekającemu rakowi piersi - typ "potrójnie negatywny" basal type wynik badania: HMWCK+, CK5/6+, p63+ nie wykazano ekspresji receptorów estrogenów w jądrach komórek nowotworowych tak samo receptorów progestagenów ekspresja białka HER2 przy uzyciu Herceptest Dako odczyn negatywny w komókach Score = 0 Ekspresja antygenu Ki67 90 % jader komórkowych

Witam,
Podtyp raka piersi - trójujemny, rozpoznany u mamy ze względu na swoją charakterystykę kwalifikuje się do włączenia chemioterapii a nie będzie reagował na leczenie hormonalne i leczenie Herceptyną. Oczywiście jednym z etapów jest leczenie chirurgiczne. Zapraszam na konsultację: 501784896/600086240
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski