Co oznacza, że stopy są blade i chłodne?

Witam serdecznie. Tata ma 67 lat od jakiegoś czasu zauważono u niego problem z nogami. Są chłodne blade i tata ma problemy z poruszaniem się. Czy jest w Szczecinie jakiś specjalista który mógłby to zbadać jak najszybciej ??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najpierw najlepiej udac SIe do lekarza rodzinnego . Opis może wskazywać na zaburzenia krążenia i może być wskazana wizyta u lekarza chirurga naczyniowego