Czerwone i blade plamy na nogach

Witam! Od jakiegoś czasu mam na nogach czerwone blade plami,wyglądające jak po pęknięciu żyłek,a co jakiś czas promieniujące bóle i skurcze za kolanem jak chwyci to nie mogę się ruszyć i nogi wyprostować,do czasu aż nie przejdzie, oraz bardzo mocno widoczną żyłę na zgięciu lewej ręki i kłucia w tej okolicy.I od czasu do czasu drętwienia dłoni.Proszę o odpowiedź co w takiej sytuacji zrobić.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie dolekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.