Co oznacza, że zmiany te zwężają przednią rezerwę płynową worka?

Powierzch. krążkowe trzonów C5/C6 o nierównych, sklerotycznych zarysach. Zniesienie lordozy. Na poz. C5-C6 osteofity tylno-prawoboczne wpuklają się do kanału kręgowego na gł. 2,5mm po str. lewej do kanału kręgowego wpukla się pozostałość krążka międzykręgowego na gł. ok 3.5mm. Zmiany te zwężają przednią rezerwę płynową worka, zwężają lewy zachyłek boczny i przylegają do korzenia n. rdzeniowego lewego - możliwość wystąpienia kolizji. Wymiar strzałkowy kanału kręg. wynosi 11mm, ogran. kostnych 12m

Ważny stan kliniczny, odczuwane dolegliwości Pełna ocena! Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego!
Jakie inne dolegliwości, wyniki badań , tryb życia
Pozdrawiam