Co oznacza zgrubienie pod skórą i niewielkie torbiele na tarczycy?

Jezeli moja morfologia wyszla "książkowo" to czy mam powod aby martwic sie o moje zdrowie. Od pewnego czasu czuje taka kulke pod skórą. Mialam rowniez robione badania na tarczyce, ktore tez wyszły dobrze a na badaniu usg na jednym placie wyszły mi niewielki torbiele
Lek. Tomasz Budlewski

A gdzie jest ta wspomniana kulka pod skóra ? Jaka lokalizacja? Jeszcze jakieś objawy?