Powiększone węzły chłonne karku, świąd skóry i wysypka

od ponad roku mam podwyzszone ob 30-40, kulke na karku i pod zuchwa, ktore przypominaja wezly, od kilku dni mam okropny swiad na calym ciele bez wysypki, swiad mialem tez kilka razy na przestrzeni miesiaca chociaz przechodzil, czy takie objawy jednoznacznie sugeruja ziarnice zlosliwa? czy sa inne choroby z podobnymi objawami?bola mnie tez stawy i czesto mam dusznosci, do tego pieka mnie strasznie oczy i sa przekrwione, mam rowniez zapalenie zatok niebakteryjne

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę tego typu dolegliwości konieczne jest dokładane badanie lekarskie. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można stwierdzić konieczność dodatkowych badań/konsultacji.