Co oznacza zmęczenie i drętwienie kończyn u 19-latki?

Witam, mam 19 lat. Od długiego czasu jestem przemęczona, osłabiona, nie mam na nic siły, najmniejszy wysiłek sprawia mi trudność, ponieważ szybko się mecze (np.wchodzac po schodach). W miesiąc schudłam ok. 7kg, a jak wcześniej wspomniałam wysiłek fizyczny sprawia mi trudność więc nie uprawiam żadnego sportu, na diecie również nie jestem i jem wszystko na co mam ochotę (jedynie do słodyczy już mnie nie ciągnie, choć dalej je jem, ale rzadziej). Rzadziej zaczęłam oddawać kał, a jak już to robię to mam rozwolnienie. A dzisiaj zaczęła dretwiec mi prawa ręka.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. Pana chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.