Co oznacza żółta wydzielina z pochwy u osoby po infekcji?

Jestem w 22 tc. Zauważyłam jakiś czas temu przy podcieraniu wydzieline z pochwy która była koloru jasno żółtego i była ciagnaca- podobna do takiej przy owulacji. Nie Było tego dużo. Było to z przerwami że trzy razy. Dodam że przechodziłam ostatnio infekcje pochwy. Martwię się czy to nie czop sluzowy. Czy taka wydzielina może się zdarzyć w ciąży czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że może się zdarzyć lecz wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa i ocena w bezpośrednim badaniu aby mieć pewność że wszystko jest ok.