Co oznacza zwiększony obwód brzucha poniżej pępka?

Witam, moim problemem jest zwiększony obwód brzucha poniżej pępka, od ok dwóch miesięcy czuje się pełna, nabrzmiala, wzdeta. Waga nieznacznie poszła w górę ok 1-2 kg. Czuję się nie komfortowo, brzuch widać że się powiększył.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć