Co oznaczają białe szorstkie zmiany na skórze penisa?

Witam, dwa tygodnie temu wyskoczyło mi cos dziwnego na skórze penisa w okolicy napletka, jest to białe i szorstkie nie za duże. Nie Swedzi ani nic. Myślałem, ze to obtarcie, jednak utrzymuje się to juz dwa tygodnie. Możecie mi cos poradzić ?

Lek. Michał Lenard

Konieczne będzie osobiste zbadanie przez lekarza. Sugeruję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam!