Co oznaczają bóle dziąseł po usunięciu ósemki?

w 2016 miałem usuwaną dolna lewą 8-kę,pół roku później w tym miejscu pojawiły się silne bóle. 3tyg. temu mialem rewizję zębodólu. Bole ustapily na tydzień, Od 2 tyg. mam znowu badzo silny tepy ból /pomaga tylko Poltram combo/. Rana ładnie zagojona, szwy zdjęte, RTG + tomografia i inne zeby są OK, Clindamycyna nie pomogla. uprzejma prośba o rzeczową pomoc /tylko nie w stylu że mam isc do kolejn. lekarza /. Wlasnie wrócilem od 7-go już chirurga, stomatol. i neurologa, laryng. nie wiedzą co mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę ,że konieczne jest wykonanie TK, być może będzie można wtedy coś więcej powiedzieć.