Co oznaczają bóle głowy przy pochylaniu się?

Witam. Od pewnego czasu mam bóle głowy po lewej stronie, przy wsrawaniu i pochylaniu się Także rano gdy śpię. Ból w okolicy czoła, skroni oczu i koło uszu. Czasem zatyka mi się ucho. Na oko mam gradówke. A tydzień temu miałem jakby jęczmień. Zniknął ipojanila sie zaczerwienienie w okół oka. Neurolog mówi że jest ok. Za tydzień mam TK bo jestem 2 lata po wylewie. Co może być przyczyną takich objawów. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Przyczyną mogą być zmiany poudarowe w mózgu. Tomografia komputerowa powinna ułatwić diagnostykę. Pozdrawiam!