Co oznaczają bóle mięśni i kości oraz głowy?

Dzień Dobry .Mam 24lata Chciałbym sie dowiedziec jakie choroby maja nastepujace objawy ; Temperatura skokowa ciezka do zbicia(wysoka). Bóle kostno-miesniowe,Ból karku promieniujacy na tyl glowy .ostre kucie w sercu przeszywajace do plecow ,oraz bol nerek o zmiennym natezeniu. Srodki farmakologiczne tj.Apap,Polopiryna S,Ibuprom,oraz Elektrolity zbijaja temperature na godzine,Zawiodły rowniez zimne oklady. Trwa to 6dni.Bardzo Prosze o szybka porade poniewaz nie posiadam ubezpieczenia dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć