Co oznaczają bóle pleców u młodej matki?

Mam 29 lat urodziłam 10 miesięcy temu 3 dziecko. W ciąży zaczęły boleć mnie plecy z prawej strony. A teraz już ledwo funkcjonuje bolą mnie całe boli mnie zebro z tymi i z przodu z prawej strony kark i dochodzą już bóle z lewej strony bolą też mnie ręce i łopatka z prawejnstronu Rano jak wstaje mam ruszając się wydzieline w gardle. Mam mnie wmawia ia chorób teraz wmawia raka płuca. Czasami wieczorem mam kaszel. Rtg płuc robiłam 2.5 roku temu w badaniach do pracy. Morfologia ob crp mam dobre. Usg brzucha też również usg piersi. Dodam że karmie piersią. Co to może być.

Witam. Bóle pleców mogą być związanie z przeciążeniem kręgosłupa, bo domyślam się, że nosi Pani niemowlę. Jest to jedna z częstszych przyczyn u młodych mam, aczkolwiek nie mogę wykluczyć innych chorób. Co do kaszlu i innych objawów konieczna jest wizyta u lekarza, wywiad i badanie fizykalne.