Co oznacza ból kości u matki karmiącej?

Witam. Mam 36 lat, od 8 miesięcy karmie piersią moją córeczkę. Jestem szczęśliwa mamą. Od kilku miesięcy bolą mnie wszystkie kosci. Najpierw bolały mnie nadgarstki później kciuki w obu rękach. Teraz od ponad miesiąca boli mnie okropnie kolano,ciężko jest mi zginąć nogą. Bardzo mi chrupie w kolanie i strzela. Teraz zaczęły boleć łokcie. Najgorzej jest z rana, boli mnie wszystko. Bardzo mi to przeszkadza w codziennej opiece przy dziecku. Jakie mogę brać lekarstwa na chrzastke stawowa karmiac piers

Prawdopodobnie ma pani bóle z powodu osteopenii a może nawet już osteoporozy związane z brakiem witaminy D3 i karmieniem piersią . Prosze zażywać Vit. D3 ( Vigantoletten 2000 2 tabl. dziennie . ) Prosze zrobić sobie badanie na poziom wit. D3 - pewnie jest zbyt niski i bóle kostne mogą być z tym związane. Oczywiście jest jeszce tysiące innych powodów np . borelioza, więc może pani zrobić sobie test na boreliozę. Konieczna jest też morfologia krwi z rozmazem , OB i CRP . Jak to nic nie da to badania w kierunku chorób reumatycznych.