Co mogło oznaczać to plamienie u matki karmiącej?

Dzień dobry karmie piersią córka ma 20 miesięcy . kilka dni temu dostałam plamienia trwało chwile myślałam ze to miesiączką sie zaczyna ale krwawienie ustalo a miesiączki brak .
KOBIETA, 34 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry ,

Takie plamienie może być przyczyną wielu rzeczy:

1. Zbliżającej się miesiączki.

2. Może świadczyć o dniach płodnych.

3. Oznaczać ciąże (Proszę pamiętać,że owulacja może wystąpić przed pojawieniem się miesiączki i zaleca się przez cały okres karmienia piersią , stosować antykoncepcję).

4. Wystąpić na podłożu zaburzeń hormonalnych.

Jeśli sprawa panią niepokoi proszę udać się do ginekologa.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska