Jaka jest szansa na ciążę u 35-latki?

Dzień dobry, Mam pytanie, odnośnie jaka jest szansa na bycie w ciąży. Mianowicie 05.01. członek mojego partnera był we mnie na kilka sekund bez wytrysku (wytrysku przy pieszczotach w tym dniu nie było wcale). Miałam wtedy dni płodne, dzień po owulacji. Test ciążowy robiłam 15.01. i wyszedł negatywny. Proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 35 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry,

Jeśli nie doszło do pojawienia się preejakulatu i ejakulatu oraz test został wykonany zgodnie z instrukcją,to nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska