Ból w okolicy kości biodrowej lub żeber u 4-latka

Witam, chłopiec 4 lata od jakchs 4 mcy od czasu do czasu skarży się że go boli "kość" i wskazuje na żebra albo kość biodrową. Zwykle jest to rano. Czy to może byc objaw np.białaczki czy to powód do niepokoju? Je dobrze nie traci na wadze,troche tylko blady jest,ale to chyba genetyczne.

może to jakieś bóle wzrostowe. Czy dostaje witaminę D3? Proszę mu podawać Vigantol 1 krople dziennie . Inne preparaty D3 nie sa sprawdzone i nie wiadomo czy działają. Można zbadać krew na poziom D3 i fosfatazę alkaliczna czy nie ma krzywicy