Ból nóg w nocy u 7-latka a podwyższony poziom ASO

Witam mam pytanie synek mój narzeka na ból nóg zazwyczaj w nocy ma 7 lat i skarży się od 5 ,może 6 lat ostatnio miał robione badanie aso i wyszło mu 300 czy normie 200 czy jest powód do niepokoju ?

w tym wieku dziecko ma często bóle wzrostowe , koniecznie proszę mu podawać 2 krople Vigantolu (niemiecka witamina D3- wapna czyli mleko 500ml lub 4 plasterki zółtego sera dziennie .
ASO - na razie spokojnie.