Bóle kolan i problemy ze snem u 3-latki

Mam 3 letnia coreczke. Ostatnio czesto jej sie zdarza budzic w nocy z placzem i skarzy sie ze bola ja kolanka...bez syropu przeciwbolowego sie nie obejdzie. Do jakiego specjalisty powinnam sie z nia udac?czy to moze byc cos gtoznego?

trzeba zrobić badanie krwi z rozmazem, . Bóle nóżek mogą być wzrostowe jeśli nie podaje pani dobrej (działającej 1) witaminy D3 . Powinna dostawac 1-2 krople VIGANTOLU ( to niemiecka witamina D3 kosztuje tylko 5 zł. i starcza na 2 miesiące ) do buzi a w diecie 500 ml. mleka . Można zrobić badanie krwi na poziom D3 , jeśli jest b. mały to dawke D3 trzeba podać większa .