Jaka może być przyczyna pocenia się głowy u 9-latka?

Mojemu synowi (9lat) krótko po zaśnięciu poci się głowa, czasami bardzo intensywnie. Z natury jest też drobnym dzieckiem Jaka może być przyczyna

Wygląda to na niedobór witaminy D 3 . Proszę kupić niemiecka witaminę D3 VIGANTOL i podawać 2 krople dziennie do buzi. Może też pani zrobić badanie krwi na poziom wit. D3 i poziom kinazy kreatynowej we krwio. Jeśli okaże się że ma złe wyniki to l trzeba podawać D3 w dawkach leczniczych wg. zaleceń lekarza pediatry.