Witaminy dla 7-tygodniowej córki

Moja córeczka ma skończone 7tyg i podaje jej biogaia i witaj d k oraz sabsimplex czy powinnam podać jeszcze d3

Oczywiście i to porządna witaminę D3 zarejestrowaną jako lek a nie suplement diety. Taka witamina D3 jest niemiecki preparat Vigantol . Podawać trzeba 1-2 kropli/dz. wprost do buzi. Jest na receptę , czasem aptekarze sprzedadzą bez . Kosztuje około 5 zł. i starcza na 2-3 miesiące.