W jakim wieku można rozpocząć podawanie tranu dziecku?

Witam, w jakim wieku można rozpocząć podawanie tranu dziecku? Czy dwulatkowi można już podać?

lepiej podawać niemiecka witaminę D3 zarejestrowaną jako lekarstwo więc na pewno działa , jest to VIGANTOL. Podaje się 1-2 kropelek na dzień wprost do buzi lub na łyżeczkę ale nie do butelki. W tranie może wcale nie być D3 , tgran to suplement diety więc nie ma żadnego nadzoru farmaceutycznego nad produkcją i nad jego składem .D 3 w naszym klimacie trzeba podawać w okresie jesienno- zimowym wszystkim !!!! od urodzenia aż do śmierci .D3 stymuluje nasz układ odporności, wzmacnia odporność dziecka na choroby