BioMarine podawany dziecku na wzmocnienie odporności

Dzień dobry. Od 3 miesięcy podaję dziecku preparat BioMarine, gdyż poszło we wrześniu do przedszkola (4-latka) i bardzo chorowało. Potwierdziły się opinie o BioMarine, bo po miesiącu podawania przeziębienia zniknęły i dziecko nie musiało zostawać w domu. Nie wiem, czy preparat BioMarine podawać przez okres zimy, czy zaprzestać po skończeniu opakowania. Lekarz był przeciwny podawaniu i twierdził że lek BioMarine nie działa u dzieci, zalecał Bioaron, Sambucol oraz Immunit. Efektu nie było żadnego, poza wysypką na całym ciele.Nie wiem komu wierzyć, bo po preparacie BioMarine dziecko wreszcie przestało chorować. Bardzo dobry farmaceuta zalecił odstawienie BioMarine po skończeniu opakowania. Co powinnam zrobić? Warto całkowicie odstawić BioMarine, a może zmienić dawkowanie? Są inne preparaty podobne do BioMarine, ale odpowiednie dla dziecka? Zależy mi na wzmocnieniu odporności i uniknięciu zachorowań, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Pozdrawiam.

proszę podawać dziecku i wszystkim członkom rodziny przez cały okres jesienno zimowy 1 krople VIGANTOL - bo to niemiecka witamina D3 która jest zarejestrowana jako lekarstwo!!! więc działa w 100%, a Vit D3 jest naturalnym , najsilniejszym środkiem zwiększającym odporność ( dlatego latem mniej chorujemy bo latem wit. D3 powstaje w skórze pod wpływem Słońca)