Możliwość podawania niemowlakowi kropli Cebion w okresie jesiennym

Czy w tym okresie jesiennym można podawac niemowlakowi cebion 1x3 krople

jeśli chce pani wzmocnić odpornośc niemowlaka na choroby to należy podawać Vigantol 1 kroplę a witamine C podawać naturalną w owocach ( jeśli wiek dziecka pozwala) . wit. D3 a nie wit. C podnosi odpornośc organizmu dlatego latem nie chorujemy bo wytwarzamy sami wit.D3 pod wpływem Słońca a zima brak Słońca to brak wit. D3 no i spadek odporności.