Podawanie witaminy D3 dzieciom

Do jakiego wieku powinno sie podawac malym dzieciom witamine D3?

w naszej strefie klimatycznej witamine D 3 powinno się zażywać do końca życia w porze od października do kwietnia i to w dawkach większych niż dotychczas się uczyliśmy. Grube osoby nawet 2-tys. jednostek. Generalnie jedna kropla Vigantolu powinna uzupełnić to co ewentualnie otrzymamy w diecie. Trzeba pamiętać że krople D3 podajemy bezpośrednio do ust lub na język, nie do butelki z mlekiem!!! tłusta kropla pozostaje na ściankach butelki. Nie należy zbytnio ulegac reklamom i pamiętać że suplement diety to nie sprawdzone działanie! najlepsza wit. D 3 to Vigantol w kroplach - niemiecka witamina D3 , tania bo 5zł. i starcza na 3 miesiące.