Stosowanie witaminy D3 u dwulatka

Witam. Na butelce z tranu jest napisane ze w 5ml jest 300% dziennego zapotrzebowania na witamine d3. Czy w takim razie moge juz nie podawac kapsułek z wit d3 osobno ? Chodzi o 2 latka

A czy pani jest pewna czy D3 jest w tym tranie aktywna? Czy ten tran nie pochodzi sprzed kilku lat ? Tran nie jest zarejestrowany jako lekarstwo tylko jako suplement diety co znaczy że nie ma ŻADNYCH !!! wiarygodnych badań przez nadzór farmaceutyczny. Proszę spokojnie podawac dziecku 1 krople Vigantolu na dzień . Proszę poczytać moje poprzednie wypowiedzi na temat wit. D3