Dlaczego dziecko skarży się na ból nóg w nocy?
Dzień dobry, chodzi o moją 5 letnią córkę, która skarży się na ból nóg szczególnie w nocy( trwa to od 1,5 roku). Byłyśmy u ortopedy zrobione rtg i badania krwi z obwodem crp Aso (wszystkie w normie rtg bez zarzutu). Zaczęłam podawać od sierpnia córce d3, zauważyłam poprawe, ale teraz jak jest ciepło i więcej ruchu znów wszystko wróciło. Co jeszcze mogę zrobić jakie badania( czy możliwa jest białaczka jak nie ma innych objawów )

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Mogą to być bóle wzrostowe. Jednak aby postawić takie rozpoznanie należy wykluczyć inne przyczyny (jak choroby rozrostowe czy zapalne). Pani córka miała już wykonane badania, które wykluczyły taką możliwość. Jeżeli nie ma niepokojących objawów, to powinna Pani po prostu okresowo zgłaszać się na kontrolę do lekarza prowadzącego.