Co oznaczają bóle w klatce piersiowej u 35-latki?

Witam Mam od czterech tygodni bóle w klatce piersiowej i od dwóch straszny ból pod żołądkiem promieniujący silnie do kręgosłupa i lewe żebro. Robiłam badanie krwi z której wynika że leukocyty mam poniżej normy czyli 3.52 norma to 4.0-11.0 Neutrocyty mam 1.71 a norma to 2.0-7.5 Limfocyty mam 1.25 a norma 1.5-4.5 Żelazo 149 a norma 37-145 Jestem słabsza , nie mam na nic siły i mam nudności,nie gorączkuje i nie jestem w ciąży,co się ze mną dzieje bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać ekg ew dalsza diagnostyka po wykluczeniu przyczyn sercowych