Co oznaczają brązowe plamienia u 22-latki?

Witam, pisze z zapytaniem takim , mam 22 lata, miesiączka jest regularna. Jakiś tydzień temu zauważyłam na wkładce brązowa wydzielinę, pare dni przerwy i od piątku do dziś co jakiś czas się pojawia. Oczywiście chcąc sprawdzić , na palcu miałam trochę krwi. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne. A czy jest możliwość ciąży ? Wskazana wizyta u ginekologa