Co oznaczają czarne przebarwienia po depilacji laserowej?

Witam Po 4 zabiegu depilacji laserowym ( DUET ) na bikini, w pachwinach i wzgórku zrobiły mi się prawie czarne przebarwienia? Co to jest, jak to usunąć? Pani która robiła zabieg nie bardzo wie o co chodź,,, nam tez delikatna blizenke jaśniejsza niż te przebarwienia ,,,

Dzień dobry, mogło dojść do poparzenia skóry, która zareagowała pojawieniem się przebarwień. Być może stosuje Pani leki/ suplementy, które powodują opisaną reakcję. Powinna Pani zgłosić problem osobie wykonującej zabieg. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.