Co oznaczają czerwone plamki na żołędziu?

Witam! Mam podobny problem do tego, jaki opisał adamus http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czerwona-plama-na-zoledziu. Zauważyłem u siebie identyczne 3 plamki. Byłem z tym 3 razy u dermatologa, który przepisywał mi za każdym razem inną maść i tabletki, ale nic się nie zmieniło. Plamki są takie, jakie były przed leczeniem. Dermatolog powiedział, że to musi na razie tak pozostać i może kiedyś samo zniknie. Co mam robić? Czy mam się z tym udać do  urologa?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie, z czym mamy do czynienia i jakie można zastosować leczenie. Jeżeli natomiast stosowane leczenie nie pomogło, jest prawdopodobne że zmiany nie są grzybicą. Być może wskazane byłoby pobranie wycinków, jednak o tym powinien zdecydować lekarz podczas badania.

Może warto odwiedzić innego specjalistę, może Pan spróbować odwiedzić urologa, ale problemami takimi zajmują się głównie dermatolodzy.
Pozdrawiam.

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu profesjonalnych publikacji medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty