Co oznaczają czerwone plamy na skórze po prysznicu?

Po prysznicu w bardzo cieplej wodzie wyskakują mi czerwone plamy na nogach, tak samo było jak siedziałam przy piecu, wtedy zaś były czerwone plamy jakby w "układzie" żył. Nie odczuwam bólu na nogach.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.