Co oznaczają częste zatwardzenia i krwawienie z odbytu?

Witam od dłuższego czasu nie jem smazonego wczoraj zjadłam jedzenie z grilla i ok. Poludnia zaczelo boleć mnie podbrzusze poczym dostałam biegunki z krwią później znowu byłam był to taki śluz zolto brązowy z krwią połóżkami się i po 20min poszłam siku i przy oddawaniu moczu z odbytu wyleciała mi krew po ok. 4 godz znowu poszłam oddać mocz i wyleciał mi skrzep krwi. Ogólnie nic mnie nie boli tylko piecze mnie odbyt. Jestem przerażona PS. Od zawsze mam problem z wyproznianiem sie. Częste zatwierdzenia

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani odpowiednie badania i skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!