Co oznaczają dodatkowe uderzenia serca i szybkie jego bicie?

Witam p.doktorze mam pytanie odnośnie odczuwam dodatkowe uderzenia serca i mocne szybkie bicie serca czasami zdarza się to 2xw ciągu dnia a czasami kilka dni spokoju, dodatkowo miewam lęki o swoje zdrowie i boję się często sama nie wiem czego, sytuacja w domu ok, robiłam holtery i chciałabym ażeby doktor zerknal mądrym okiem na wyniki opiszę w skrócie TĘTNO suma pobudzen 106690,hrmax/min150/54,Śr.HR75/min.EKTOPIA KOMOROWA.Suma V-19. V/godz.Max 7 na godz,proszę o opinie dziękuję bardzo.

Lek. Katarzyna Szymczak

Występują dodatkowe pobudzenia komorowe, wskazana kontrola u kardiologa. Sugeruję sprawdzić jeszcze tsh oraz rozważyć wizytę u psychologa w związku z lękami.
Pozdrawiam