Co oznaczają drobne guzki o charakterze łagodnym?
Bardzo proszę o interpretację wyników.Mam 59 lat.FT3-3,49 pmol/l norma 2,3-6,3/ FT4-14 pmol/l/norma 10,3-24,4/ TSH 3-cia generacja 1,70ulU/ml/norma 0,4-4/ anty-TPO 0,48 lU/ml/norma 0,00-5,61/ anty-TG 12,30 lU/ml/norma 0,00-115,oo/ USG tarczycy;płat prawy o wym.48x17x23 mm. Płat lewy o wym.52x18x22 mm.Tarczyca niepowiększona,normoechogeniczna.W obu płatach kilka drobnych guzków o charakterze łagodnym do 5 mm.

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wyniki w normie, opisano guzki o charakterze ogólnym do okresowej kontroli w usg. Sugeruję wizytę u endokrynologa.
Pozdrawiam