Co oznaczają jasne stolce?

Od około miesiąca moje stolce są koloru jasnobrązowego, a nawet żółtego. Czasami wypróżnianiu się towarzyszy ból, a na papierze widoczna jest niewielka ilość krwi. Gazy mam niemal codziennie. Żywię się jak przeciętny człowiek, żadnej specjalnej diety.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostyke