Co oznacza lekkie krwawienie po oddaniu stolca?

Mam 24 l. Po oddaniu stolca zauważam delikatne ślady krwi na papierze oraz pieczenie w tym miejscu, które po chwili ustępuje. Stolec jest zawsze bardzo twardy. Czasami odczuwam swędzenie w tym miejscu. Wypróżniam się raczej codziennie, brzuch nie boli. Byłam jakiś czas temu u proktologa, miałam badanie per rectum po czym dostałam maść Flucinar oraz Proktosedon, którego nie użyłam ani razu, bo miałam pewne obawy. Co to może być, czy to jest groźne oraz czy powinnam jednak zastosować podane leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Prooonuje ponownie udac się do proktologa i kierowac się jego zaleceniami