Co oznaczają krostki okolicy pochwy?

Witam, od 4dni zauważyłam przy wejściu do pochwy krostki, zauważyłam je przy goleniu, na początku było ich z pięć dlatego też myślałam że jest to podraznienie po goleniu, ale na następny dzień pojawiło się ich więcej, a teraz są nawet przy odbycie. Te przy pochwie pieką przy oddawaniu moczu, na początku były miękkie teraz wydaje mi się ze zrobiły się takie twarde, i zaczęły mocno swedziec, a te przy odbycie mnie swedzą od początku. Nie wiem co to jest, dodatkowo mam teraz okres, i rzadko był bolesny, a przy pierwszym dniu zmagalam się z mocnym bólem brzucha, i bolą mnie pachwiny, do końca okresu muszę się wstrzymać z wizytą u ginekologa, może tu dowiem się wstępnie jak z tym walczyx i co to może byc ?. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku nie musi Pani wstrzymywać się z wizytą u ginekologa do końca okresu.