Co robić ze świądem pochwy i gulką okolicy odbytu?

Od jakiego czasu pod prysznicem zauważyłam mała krostkę w okolicy odbytu. Nie da się jej wycisnąć jak pryszcza, ale jest miękka, można nią ruszać. Wydaje mi się, że mam też więcej niż jedna. Dodatkowo czasem swędzi mnie pochwa. Nie uprawiam seksu analnego, a pochwowy tylko przy zabezpieczeniu. Co może mi byc i do kogo mam się zgłosić? Ewentualnie co spróbować zrobić przed wizytą u lekarza?
KOBIETA, 26 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Zbyt mało informacji żeby stwierdzić z jakim problem się Pani boryka.

Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa,ponieważ może być to coś,co wymaga interwencji chirurgicznej.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska